تاریخ انتشار:شنبه 3 آذر 1397

نمایش آثار «دومین جشنواره فیلم و عکس مستند» در مجموعه فرهنگی هنری «صبا»

به گفته مدیر شبکه مستند، مستندهای جشنواره تلویزیونی از سی‌ام آبان تا نهم آذر در مجموعه صبا برای بازدید عموم به نمایش درمی‌آیند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره جام جم، سلیم غفوری مدیر شبکه مستند درباره جزییات برگزاری اختتامیه دومین دوره جشنواره تلویزیونی مستند گفت: دومین جشنواره تلویزیونی مستند که از سی‌ام تیرماه شروع و تا چهارشنبه بیست و هشتم شهریور ادامه داشت، روز چهارشنبه سی‌ام آبان در دانشگاه صداوسیما به کار خود پایان می‌دهد.
وی ادامه داد: دومین جشنواره تلویزیونی مستند، کار خود را با پخش ۶۷ مستند در قالب ۴۵ برنامه تلویزیونی شروع کرد. آثار این دوره بعد از فراخوان از میان بیش از ۳۸۰ اثر رسیده به دبیرخانه انتخاب شد و روی آنتن رفت.
غفوری یادآور شد: در این دوره ۳۷ مستند در بخش کوتاه، ۱۹ مستند در بخش نیمه بلند و ۱۱ مستند در بخش بلند توسط هیأت داوری و مردم پذیرفته شده و با هم به رقابت پرداختند.
مدیر شبکه مستند عنوان کرد: خوشبختانه استقبال خوبی را از طرف فیلمسازان جوان به ویژه شهرستانی‌ها شاهد بودیم.
غفوری با بیان اینکه همزمان با این دوره جشنواره، بخش مسابقه عکس مستند نیز برگزار شده است، گفت: با فراخوان دبیرخانه ۳ هزار و ۶۴۱ نفر در سامانه ثبت نام کردند و بیش از ۱۲ هزار عکس به دبیرخانه ارسال شد که از میان این آثار به انتخاب هیات داوران این بخش، ۵۰ اثر به بخش مسابقه راه یافتند که ۴۰ اثر در بخش تک عکس و ۱۰ اثر در بخش مجموعه عکس پذیرفته شد.
این آثار از ۳۰ آبان تا ۹ آذر در مجموعه صبا واقع در خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر پلاک ۱۲۵ برای بازدید عموم به نمایش درمی‌آیند.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای