تاریخ انتشار:یک شنبه 22 آذر 1394

علی درخشی: اختتامیه جشنواره جام جم معقول بود

برنده سرو زرین بهترین کارگردانی در بخش انیمیشن سومین جشنواره جام جم معتقد است مراسم اختتامیه جشنواره جام جم زرق و برق نداشت چون یکسری آدمهای حرفه ای که همگی دنبال محتوا بودند به مراسم دعوت شده بودند و از این جهت مراسم اختتامیه معقول بود.

به گزارش جشنواره سیما،علی درخشی در گفتگو با ستاد خبری جشنواره جام جم گفت:جشنواره جام جم جشنواره بسیار با اهمیتی است.خصوصا اینکه تولید کننده هایی مثل ما متوجه می شوند که از نظر سازمان دیده می شوند،در خلا نیستیم و به ما دلگرمی می دهد.
وی افزود:این جشنواره بهانه ای است برای اینکه بدانیم در انیمیشن کشور چه اتفاقی می افتد،نقطه ضعفها و قوتها را بررسی کنیم؛ضمن اینکه رقابت در کل انگیزه می دهد
کارگردان «گزارش های اوتی» گفت: مراسم اختتامیه در بین مردم بازخورد بسیارخوبی داشته و مردم دیده اند.اگرچه اثر من، فرصت دیده شدن از تلویزیون را به دلیل پخش نامناسب پیدا نکرده بود،لذا از مسئولین می خواهم این اثر را دوباره از تلویزیون پخش کنند.
برگزیده بخش انیمیشن جشنواره جام جم در رشته کارگردانی گفت:برگزیده شدن اثر مثبت می گذارد.کمترین آن این است که ما شاد شدیم و یک نفس راحت کشیدیم به همین دلیل هم قرار است سری دوم این مجموعه را بسازیم.شاید اگر برگزیده نمی شدم سراغ ساخت سری دوم نمی رفتم.
درخشی به داوری اشاره کرد و گفت:من هیچ وقت درباره داوری ها اظهار نظر نمی کنم چون این را حق داور می دانم که سلیقه خودش را در انتخاب خودش بکار گیرد.
وی درباره مراسم اختتامیه گفت:بنظرم هنرمندان زیادی از مراسم اختتامیه استقبال کرده بودند و مراسم زرق و برق نداشت چون یک سری آدم های حرفه ای که همگی دنبال محتوا بودند به مراسم دعوت شده بودند و از این جهت به نظرم مراسم اختتامیه معقول بود.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای