تاریخ انتشار:یک شنبه 22 آذر 1394

آرش مجیدی:بعد از برگزیده شدن به دنبال نقش های جسورانه تر هستم

برگزیده سرو زرین بهترین بازیگر مرد در بخش مجموعه های نمایشی معتقد است با برگزیده شدن به دنبال نقشهای جسورانه تر می گردم.

به گزارش جشنواره سیما، آرش مجیدی در گفتگو با ستاد خبری سومین جشنواره تلویوینی جام جم گفت:جشنواره جام جم قطعا  لازم است چون این جشنواره در همه جای دنیا برگزار می شود و جای خالی این جشنواره در کشور و در تلویزیون ما به شدت حس می شد.
وی افزود:اما به نظر من آن چیزی که به تقویت این جشنواره کمک می کند بازه زمانی پخش سریالها برای داوری است که بنظرم اگر 3 ساله شود خیلی مفید خواهد بود چون در بازه 10 ساله خیلی از مردم ممکن است حضور ذهن نداشته باشند.

برنده سرو زرین بهترین بازیگری مرد در جشنواره جام جم به بخشهای مختلف جشنواره اشاره کرد و گفت:اضافه شدن بخشهای مختلف مانند مستند،گفتگو محور و انیمیشن اتفاق خوبی است و بی نهایت لازم و ضروری است.همه اینها باعث می شود تلویزیون جدی ترگرفته شود.هم تولید کننده دقت بیشتری می کند و هم مردم بیشتر اهمیت می دهند.

مجیدی در ادامه گفت:بنظرم یکی از اتفاقات خوب این جشنواره، بازپخش مجدد سریال بود.بعد از اختتامیه مردم را دیدم که هم بابت اینکه سریال مورد علاقه شان جایزه گرفته بود و هم نقش مورد علاقه شون برگزیده شده بود خوشحال بودند.

آرش مجیدی به تاثیر جایزه گرفتن از جشنواره جام جم اشاره کرد و گفت:از این به بعد دنبال نقشهای جسورانه تر می روم.این تاثیر برگزیده شدن و جایزه گرفتن است.
وی به ترکیب هیات داوری اشاره کرد و گفت:در ترکیب هیات داوری بزرگان و اساتیدی حضور داشتند که من واقعا به این افراد درس پس می دهم.هر چند می تواند در سالهای آتی بهتر هم باشد.بنظرم افراد کاردرست و کاربلد بودند.
مجیدی در پایان گفت:بنده قطعا دوره بعد جشنواره را دنبال می کنم چون حرفه من تلویزیون است.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای