تاریخ انتشار:یک شنبه 22 آذر 1394

سودابه بیضایی:جشنواره جام جم به پشت صحنه ها هم انرژی داد

برنده سرو زرین بهترین بازیگر زن معتقد است جشنواره جام جم باید انرژی خود را به لایه های مختلف اجتماع و به پشت صحنه ها ببرد و رخوت و سستی را خارج کند .

به گزارش جشنواره سیما،سودابه بیضایی بازیگر سریال ارمغان تاریکی،در گفتگو با ستاد خبری جشنواره جام جم گفت:بطور کلی در هر کاری وقتی رقابت باشد رخوت از بین می رود و بی انرژی بودن گرفته می شود.

وی افزود:وقتی در ارمغان تاریکی بازی می کردم فکر نمی کردم چنین جشنواره ای برگزار شود و جایزه بگیرم.الان که جایزه گرفتم تاثیر آن را درک می کنم. ما باید انرژی و انگیزه را بالا ببریم.که باعث ارتقا کیفیت می شود.

بازیگر ارمغان تاریکی افزود:جشنواره جام جم برای دیده شدن و افزایش انگیزه، بستر مناسبی است و همین که آدم بداند دیگران و داوران کارهای آدم را می بینند ارزشمند است.

بیضایی گفت:بنظر من باید این جشنواره هرساله باشد چرا که در حوزه سینما هر ساله این اتفاق می افتد و جشنواره برگزار می شود و برای تلویزیون که مخاطب بسیار زیادی هم دارد باید این اتفاق بیفتد.چون خیلی از خانواده ها هستند که سینما نمی روند اما تلویزیون نگاه می کنند.

برگزیده بهترین بازیگر زن در سومین جشنواره جام جم درباره ترکیب داوری این دوره از جشنواره گفت:داوران افراد متبحر و بزرگی بودند اما چون خودم جایزه گرفتم درباره این بخش اظهارنظر نمی کنم اما بنظرم داوری بخش تله فیلمها درست بوده است.

سودابه بیضایی به مراسم اختتامیه اشاره کرد و گفت:تعداد زیادی به مراسم اختتامیه آمده بودند. این جشنواره برای هنرمندان است.خیلی از کارگردانها و افراد را در مراسم اختتامیه دیدم .یک شب خاطره انگیز بود.

برگزیده جشنواره جام جم افزود:من خودم اعتقاد دارم کیفیت از زرق و برق مهمتر است.شور و هیجان مهمتر است، تا اینکه خرج اضافی انجام شود.بنظرم شکوه حضور هنرمندان و انرژی حاضر در جمع، زرق و برق جشنواره بود .در این جشنواره هیچ هزینه اضافی صوت نگرفته بود و بر خلاف بسیاری از جشنواره ها هیجان ناشی از حضور هنرمندان زرق و برق جشنواره بود نه ریخت و پاش و هزینه های اضافی.

وی در پایان گفت:من مطمئنم بعد از جشنواره مردم کنجکاوتر شدند تا سریال را دوباره ببینند.اگر این اتفاق هرساله و منظم باشد بسیار خوب است.من به پشت صحنه مجموعه ها که می روم رخوت و سستی می بینم بنظرم این جشنواره به پشت صحنه ها هم انرژی  داد.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای