تاریخ انتشار:سه شنبه 24 آذر 1394

کشاورز: برگزاری جشنواره‌هایی نظیر جام جم نیاز تلویزیون کشور است

محمدعلی کشاورز درباره لزوم برگزاری جشنواره تلویزیونی جام جم گفت: قطعا ضرورت دارد چنین جشنواره‌ای سالی یکبار برای برنامه‌های تلویزیونی برگزار شود زیرا در سینما نیز جشنواره فیلم فجر را داریم که سال‌هاست برگزار می‌شود.

به گزارش جشنواره سیما؛ وی در ادامه افزود: از جمله مزایای این جشنواره این است که تولیدات یک ساله تلویزیون مورد قیاس قرار می گیرد ضمن اینکه برگزاری جشنواره تلویزیونی جام جم موجب ایجاد رقابت در بین کارگردانان تلویزیون و برنامه سازان می شود.

کشاورز با بیان اینکه جشنواره تلویزیونی جام جم سال گذشته بسیار خوب برگزار شد، افزود: نکته مهم در برگزاری هرچه بهتر این نوع جشنواره ها این است که باید از ماه ها قبل برنامه ریزی منظمی برای برگزاری آن صورت گیرد تا این جشنواره با کیفیت و قدرت بیشتری برگزار شود.

وی با بیان اینکه هر جشنواره‌ای به موازات نکات مثبت نکات منفی هم دارد، یادآور شد: سال گذشته در این جشنواره شاهد بودیم که به تعداد زیادی از برنامه ها و بازیگران تقدیر شد فکر می کنم اگر تعداد این تقدیر ها کمتر باشد  و بهترین ها انتخاب شوند بهتر است.

وی خاطرنشان کرد: هر ساله در این مراسم هنرمندان زیادی حضور دارند که یک عمر در تلویزیون فعالیت کردند و مردم با بازی و سریال های آنها بزرگ شدند و خاطره دارند و این یکی دیگر از نقاط مثبت این جشنواره محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه ما در کشورمان جشنواره زیاد داریم اما به جرات می توان گفت جشنواره تلویزیونی جام جم و جشنواره فیلم فجر از جمله مهمترین جشنواره های کشور ما هستند.

گفتنی است چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم به همت معاونت سیما دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای