تاریخ انتشار:دو شنبه 3 شهریور 1393

برگزاری چهارمین دوره جشنواره جام جم در 7 بخش

چهارمین جشنواره بین المللی جام جم امسال در قالب هفت بخش برگزار خواهد شد تا بهترین آثار تولید و پخش شده تلویزیون انتخاب و معرفی شوند.

به گزارش جشنواره سیما،جشنواره جام جم امسال در قالب هفت بخش مجموعه نمایشی، فیلم تلویزیونی، ترکیبی، گفتگو محور، بین الملل، ویژه و نیز بخش مردمی برگزار خواهد شد.

بخش «ویژه» جشنواره امسال اختصاص به انتخاب بهترین اثری دارد که در حوزه های فرهنگ ( کتاب خوانی، علوم انسانی، زبان و ادب فارسی)، مدیریت جهادی و بیداری اسلامی، در شبکه های سیما تولید و پخش شده است.

در جشنواره امسال موضوع رقابت آثار در سه بخش مردمی، مجموعه های نمایشی، گفتگو محور، سبک زندگی، خانواده، محیط زیست و اقتصاد خواهد بود و رقابت در بخش برنامه های ترکیبی، تله فیلم ها نیز عمومی است. همچنین در بخش «مردمی»، به بررسی آثار تولید شده از سوی مخاطبان رسانه ملی با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی و خانواده با محوریت سلامت، جمعیت، محیط زیست و اقتصاد مقاومتی پرداخته می شود.

اما در بخش «مجموعه نمایشی» آثاری که با موضوع سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی و خانوده با محوریت سلامت، جمعیت، محیط زیست و اقتصاد مقاومتی از تاریخ 1/1/88 تا 30/8/93 در سیما تولید و پخش شده اند، با هم رقابت خواهند کرد.

در بخش «گفتگو محور»، برنامه هایی که با موضوع سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی و خانواده با محوریت سلامت، جمعیت،محیط زیست و اقتصاد مقاومتی از تاریخ 1/1/90 تا 30/8/93 در شبکه های معاونت سیما تولید و پخش شده است، داوری خواهند شد.

در بخش «ترکیبی» با موضوع «عمومی» همه برنامه‌های ترکیبی در موضوعات مختلف که از 1/10/90 تا 30/8/93 در شبکه های معاونت سیما تولید و پخش شده است و در بخش فیلم های تلویزیونی همه آثاری که از 1/7/92 تا 30/8/93 در مرکز سیما فیلم و شبکه های معاونت سیما تولید و پخش شده است، بررسی و داوری خواهند شد.

در بخش «بین الملل» آثاری که در ساختارهای مستند، پویانمایی، گزارش خبری، فیلم تلویزیونی و مجموعه نمایشی در موضوعات محیط زیست، بیداری اسلامی، ارزش های اسلامی، مقاومت های ضد صهیونیستی و ضد استکباری از سال 2010 تا 2014 تولید شده شرکت داده خواهند شد.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای