تاریخ انتشار:دو شنبه 14 مهر 1393

شرایط سریال‌های تلویزیونی متقاضی شرکت در چهارمین جشنواره جام جم اعلام شد

مجموعه های نمایشی متقاضی شرکت در چهارمین جشنواره بین المللی جام جم که دارای موضوع «سبک زندگی اسلامی-ایرانی و خانواده» و با محوریت سلامت، جمعیت، محیط زیست و اقتصاد مقاومتی باشند در این دوره از جشنواره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

به گزارش جشنواره سیما، کلیه سریالهای نمایشی که از تاریخ اول فروردین ماه سال 88 تا سی‌ام آبان ماه سال جاری از یکی از شبکه های سیما پخش شده باشند و دارای موضوع «سبک زندگی اسلامی-ایرانی و خانواده» و با محوریت سلامت، جمعیت،محیط زیست و اقتصاد مقاومتی باشند در این دوره از جشنواره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

تولید کنندگان این آثار تا اول آبان ماه سال جاری فرصت دارند تا اثر خود را بصورت لوح فشرده (DVD) به دبیرخانه این بخش به نشانی خیابان آفریقا، خیابان ماندلا کوچه گلخانه شبکه سوم سیما ارسال نمایند.گفتنی است هیچکدام از آثار شرکت کننده در سه دوره پیشین این جشنواره، در شمار شرکت کنندگان چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم پذیرفته نخواهند شد.

چهارمین جشنواره بین المللی جام جم به همت معاونت سیمای جمهوری اسلامی ایران در 7 بخش موضوعی در  17 دی ماه آغاز و 28 دی ماه به کار خود پایان خواهد داد.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای