تاریخ انتشار:دو شنبه 14 مهر 1393

شرایط برنامه‌های تلویزیونی گفتگومحور چهارمین جشنواره جام جم اعلام شد

برنامه های گفتگومحور متقاضی شرکت در چهارمین دوره که دارای موضوع "سبک زندگی اسلامی-ایرانی و خانواده" و با محوریت سلامت، جمعیت، محیط زیست و اقتصاد مقاومتی باشند در این دوره ارزیابی می‌شوند.

به گزارش جشنواره سیما ، کلیه برنامه های تلویزیونی گفتگومحور که از تاریخ اول فروردین ماه سال 90 تا سی ام آبان ماه سال جاری از یکی از شبکه های سیما پخش شده باشند و دارای موضوع "سبک زندگی اسلامی-ایرانی و خانواده" و با محوریت سلامت، جمعیت،محیط زیست و اقتصاد مقاومتی باشند در این دوره از جشنواره مورد ارزیابی قرار می گیرند.

بنابراین گزارش، تولید کنندگان این آثار تا اول آبان ماه سال جاری فرصت دارند تا اثر خود را بصورت لوح فشرده (DVD) به دبیرخانه این بخش به نشانی خیابان ولیعصر،خیابان جام جم،ساختمان سیما،طبقه 6، شبکه مستند سیما، دبیرخانه بخش گفتگومحور چهارمین جشنواره بین المللی تلویزیونی جام جم ارسال نمایند.گفتنی است هیچکدام از آثار شرکت کننده در سه دوره پیشین این جشنواره، در شمار شرکت کنندگان چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم پذیرفته نخواهند شد.

چهارمین جشنواره بین المللی جام جم به همت معاونت سیمای جمهوری اسلامی ایران در 7 بخش موضوعی در  17 دی ماه آغاز و 28 دی ماه به کار خود پایان خواهد داد.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای