تاریخ انتشار:شنبه 3 آبان 1393

شرکت آثار ضدصهیونیستی در بخش بین‌الملل جشنواره جام‌جم

آثار ضد صهیونیست و استکبارستیز در چهارمین جشنواره بین المللی تلویزیونی جام جم شرکت می‌کنند.

به گزارش جشنواره سیما ، بر اساس فراخوان چهارمین جشنواره بین المللی تلویزیونی جام جم، آثار تلویزیونی بین المللی با موضوع مقاومت و بیداری اسلامی، وحدت اسلامی و ضد صهیونیستی و استکبار ستیزی در این دوره از جشنواره مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

آثار تلویزیونی که در خارج از مرزهای ایران و با موضوعات مقاومت و بیداری اسلامی، وحدت اسلامی و ضد صهیونیستی و استکبار ستیزی تولید و از یکی از شبکه‌های سراسری پخش شده باشد، در این دوره از جشنواره در بخش بین الملل مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

ضمن اینکه این آثار بایستی در فاصله زمانی اول آذرماه 89 تا سی ام آبان ماه 93 (2010 تا 2014)، از یکی از شبکه‌های سیما پخش شده باشد.

تولیدکنندگان این آثار می‌توانند فرم شرکت در این دوره از جشنواره در بخش بین الملل را از طریق نسخه انگلیسی تارنمای جشنواره به نشانی sarvesima.ir تهیه و اثر خود را به صورت لوح فشرده (DVD) به دبیرخانه این بخش به نشانی خیابان جام جم، اداره کل تأمین برنامه خارجی سیما ارسال کنند.

هیچکدام از آثار شرکت کننده در سه دوره پیشین این جشنواره، در شمار شرکت کنندگان چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم پذیرفته نخواهند شد.

چهارمین جشنواره بین المللی جام جم به همت معاونت سیمای جمهوری اسلامی ایران در هفت بخش موضوعی در 17 دی ماه آغاز می‌شود و 28 دی ماه به کار خود پایان خواهد داد.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای