آثار منتخب چهارمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم

آثار منتخب چهارمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم اعلام شدند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره جام جم سیما؛ آثار منتخب در سه بخش مستند،مسابقه و پویانمایی به شرح زیر است:

 

*** بخش آثار نمایشی:

«پرده نشین»

«چرخ فلک»

«علی البدل»

«پایتخت 4»

«زیرپای مادر»

«گم شدگان»

«برادر»

«هشت و نیم دقیقه»

«کیمیا»

«گاهی به پشت سر نگاه کن»

«دیوار به دیوار»

«نفس»

«لیسانسه ها 1»

«همه چیز آنجاست»

«دردسرهای عظیم 1»

«در جستجوی آرامش»

«لژیونر»

«آخرین بازی»

«جاده چالوس»

«یادداشت های یک زن خانه دار»

«همراز»

«رخصت»

«بخت آفرین» از مجموعه «قصه های تبیان»

«سفر در خانه»

 

**** بخش مستند:

 

*** شبکه یک

«ایرانگرد»

«آیینه ایمان»

«سوز» (شوش)

«ایران در سپیده دم» (عروسک بارانی) قسمت منتخب

«زمستان فصل آخر»

 

*** شبکه دو

«شاعران سرزمین من»

«مرجان حاجی»

«بازگشت»

«فصل سیب»

«نگاه آخر»

 

*** شبکه سه

«زندگی زیر پوست من»

«پرچم بالاست»

«شوک»

«داستان یک صعود» 2

«اقلیم»

 

*** شبکه چهار

«در جستجوی عشق»

مجموعه مستند «دانشگاه تهران»

«مینا و نارنج»

«راویان عشق»

«مسجد چوبی ملا رستم»

«مسجد جامع خرمشهر»

«دهکده چوبین»

 

*** شبکه پنج

«آژنگ»

«تهرانگرد»

«کبوتر حرم»

 

*** شبکه امید

«کارستان»

 

*** شبکه آموزش

«من می توانم»

«نشانه»

«درنگ»

 

*** شبکه جام جم

«شناسایی»

«دیدار»

«محیط بان و پلنگ»

 

*** شبکه قرآن

«سایه رحمت»

«برکت»

«سعادتمندان» (مستند)

 

*** شبکه مستند

«هویدا»

«آبی کم رنگ»

مستند «آوانتاژ»

«جام جم، فصلی دیگر»

 

*** شبکه سلامت

«ستارگان سپید»

«تولد یک پروانه»

«انسان و جراحان»

«راز غذا»

«تیک تاک»

«مستند ایران»

«چند درجه»

«مزه غذای ایرانی»

 

*** شبکه افق

«رقص روی سیم خاردار»

«دکوپاژ»

«میراث آلبرتا 3»

«جورچین»

«داشتن و نداشتن»

 

 

**** بخش مسابقه:

 

*** شبکه یک

«دستپخت»

«تیپ مخصوص»

«مسابقه زیر زنگ»

 

*** شبکه دو

«دست پخت هاي خودماني»

«بهترین شو»

«ثانیه ها» 

«مسابقه محله»

«این خانواده»

 

*** شبکه سه 

«آقای گزارشگر»

«بومرنگ»

«جادوی صدا»

«جدول»

«زمانی برای خندیدن»

 

*** شبکه چهار

«چهار،سه، دو، یک»

 

*** شبکه پنج

«آقای آتش نشان 1و 2 »

«مسابقه فامیلی 1و2 »

«حرفه ای ها»

 

*** شبکه آموزش

«قند پهلو»

«مشاعره ستاره ها»

«شیشمی ها و جام نهالی»

 

*** شبکه قرآن و معارف سیما

«اِسرأ»

«بشارت»

«فردوس»

«قاری برتر»

 

*** شبکه مستند

«ضد گلوله»

«خانه ما 3»

 

*** شبکه نسیم

«کودک شو»

«هوش برتر»

«شب کوک»

«آب و آتش»

 

*** شبکه امید

«آماده ‌باش»

 

*** شبکه افق

مستند مسابقه «ناهار فامیلی»

«فرمانده 3»

«یه کارخوب»

 

 

**** بخش پویانمایی:

«اتل متل یه جنگل»

«این چیه 5»

«آقا معلم و بچه ها 2»

«بازمانده 2»

«بچه های ساختمان گل ها»

«زمزمه های سرزمینم. بلوط»

«زمزمه های سرزمینم. دریا»

«بوستان سعدی»

«بهاران(انرزی هسته ای) »

«بهاران(خان روستا) »

«پلاک 2»

«پهلوانان 3»

«پیامبران»

«تاریخ از این ور»

«جنگل عجایب»

«خال خالی»

«دوستان جنگل 4»

«دهکده بزابزا»

«رنک نیرنگ 2»

«خروس زیرک روباه کلک 2»

«روبی و جوجه ها»

«سارا و سامان»

«سمنو و شقاقل2»

«عاشورائیان»

«قند و شکر»

«قهرمانان مدرسه»

«پرنده طلایی»

«کبوتر طلایی»

«گولوبولا»

«ماجراهای حاکم و حاتم 2»

«ماجراهای کوشا 5»

«ماهی بادکنکی»

«موزه»

«دانا و مهسا»

«نظر شما چیه»

«نقاش کوچولو»

«وقت خوابه»

«هالا با ما»

«هر کسی کاری داره»

 

 

آثار راه یافته از میان نامزدهای منتخب

*** بخش سریال

جایزه ویژه سریال؛ سروش صحت
بهترین تهیه کنندگی؛ محمدرضا شفیعی سریال «کیمیا» (شبکه دو)

بهترین کارگردانی؛ عزیزالله حمید نژاد «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهترین نویسندگی؛ علیرضا طالب زاده سریال «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهترین بازیگر زن؛ بهناز جعفری برای «زیر پای مادر» و «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهترین بازیگر مرد؛ فرهاد آئیش سریال «پرده نشین» (شبکه یک) و سریال «دیوار به دیوار» (شبکه سه)

بهترین مجموعه تلویزیونی از نگاه مردم؛ سریال پایتخت الهام غفوری (شبکه یک)

موسیقی تیتراژ؛ احسان خواجه امیری ؛ مجموعه «هشت و نیم دقیقه»

 

*** بخش مستند

بهترین فیلم مستند؛آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

بهترین مجموعه مستند تلویزیونی؛ سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

بهترین کارگردانی؛ فتح الله امیری و نیما عسگری «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

بهترین پژوهش؛ محمد مقدم برای «ایران در سپیده دم»(شبکه یک)

جایزه ویژه مستند؛ موسی جابری برای «اقلیم» (شبکه سه)

 

 

*** بخش پویا نمایی

طراحی فضا؛ بهروز یغمائیان، نگار یغماییان، رامک امین کاظمی و احسان طاهری برای انیمیشن «موزه»

کارگردانی؛ بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

کلیپ موزیکال؛ مهناز یزدانی و حسین نظرپور برای «شادمانه»

تهیه کنندگی؛رضا تقدسی برای «مهارت های زندگی»

میان برنامه؛ رضا علی اکبریان کاهانی برای «فوتبال مدرن»

فیلمنامه؛سیاوش زرین آبادی، مهدی حیدریان برای «پهلوانان»

موسیقی؛ عمران طاهری برای «بازمانده»

متحرک سازی؛محمد مهدی احمدی، سرپرست انیمیت «تاریخ از این ور»

طراحی شخصیت؛محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

بهترین دستاورد فنی هنری؛ وحید شاکری

 

 

*** بخش مسابقه

بهترین مسابقات تلویزیونی؛ سید وحید مرتضوی مسابقه «اسراء» (شبکه قرآن و معارف سیما)

اجرا؛افشین زی نوری مسابقه «هوش برتر» (شبکه نسیم)، «جادوی صدا»( شبکه سه)

جواد مولانیا «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج) ، «مسابقه 4321» (شبکه چهار)

حسین رفیعی مسابقه «دست پخت های خودمانی» و «این خانواده» (شبکه دو)

مسابقه میدانی؛ بلال الفت مسابقه «ناهار فامیلی» (شبکه افق)

طراحی صحنه و دکور؛پیمان قانع  مسابقه «کودک شو» (شبکه نسیم)

مسابقه استودیویی؛حسین حسین خانی «جادوی صدا» (شبکه سه)

کارگردانی مسابقه استودیویی؛سید وحید حسینی مسابقه «دستپخت» (شبکه یک)

کارگردان مسابقه میدانی؛مجید بهرامی مقدم برای مسابقه «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

صحنه و دکور مسابقه؛ مهدی هاشمی «هوش برتر» (شبکه نسیم)

 

 

انتهای پیام/ن

 

 

 

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای