تاریخ انتشار:سه شنبه 5 دی 1396

برگزیدگان چهارمین دوره

برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم

اسامی برندگان در هر بخش به ترتیب عبارت است از:

*** بخش سریال

جایزه ویژه سریال؛ سروش صحت
بهترین تهیه کنندگی؛ محمدرضا شفیعی سریال «کیمیا» (شبکه دو)

بهترین کارگردانی؛ عزیزالله حمید نژاد «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهترین نویسندگی؛ علیرضا طالب زاده سریال «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهترین بازیگر زن؛ بهناز جعفری برای «زیر پای مادر» و «چرخ فلک» (شبکه یک)

بهترین بازیگر مرد؛ فرهاد آئیش سریال «پرده نشین» (شبکه یک) و سریال «دیوار به دیوار» (شبکه سه)
 

 

*** بخش مستند

بهترین فیلم مستند؛آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» (شبکه مستند)

بهترین مجموعه مستند تلویزیونی؛ سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» (شبکه افق)

بهترین کارگردانی؛ فتح الله امیری و نیما عسگری «محیط بان و پلنگ» (شبکه جام جم)

محمد کارت برای «آوانتاژ» (شبکه مستند)

بهترین پژوهش؛ محمد مقدم برای «ایران در سپیده دم»(شبکه یک)

جایزه ویژه مستند؛ موسی جابری برای «اقلیم» (شبکه سه)

 

 

*** بخش پویا نمایی

طراحی فضا؛ بهروز یغمائیان، نگار یغماییان، رامک امین کاظمی و احسان طاهری برای انیمیشن «موزه»

کارگردانی؛ بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

کلیپ موزیکال؛ مهناز یزدانی و حسین نظرپور برای «شادمانه»

تهیه کنندگی؛رضا تقدسی برای «مهارت های زندگی»

میان برنامه؛ رضا علی اکبریان کاهانی برای «فوتبال مدرن»

فیلمنامه؛سیاوش زرین آبادی، مهدی حیدریان برای «پهلوانان»

موسیقی؛ عمران طاهری برای «بازمانده»

متحرک سازی؛محمد مهدی احمدی، سرپرست انیمیت «تاریخ از این ور»

طراحی شخصیت؛محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

بهترین دستاورد فنی هنری؛ وحید شاکری

 

 

*** بخش مسابقه

بهترین مسابقات تلویزیونی؛ سید وحید مرتضوی مسابقه «اسراء» (شبکه قرآن و معارف سیما)

اجرا؛افشین زی نوری مسابقه «هوش برتر» (شبکه نسیم)، «جادوی صدا»( شبکه سه)

جواد مولانیا «مسابقه فامیلی» (شبکه پنج) ، «مسابقه 4321» (شبکه چهار)

حسین رفیعی مسابقه «دست پخت های خودمانی» و «این خانواده» (شبکه دو)

مسابقه میدانی؛ بلال الفت مسابقه «ناهار فامیلی» (شبکه افق)

طراحی صحنه و دکور؛پیمان قانع  مسابقه «کودک شو» (شبکه نسیم)

مسابقه استودیویی؛حسین حسین خانی «جادوی صدا» (شبکه سه)

کارگردانی مسابقه استودیویی؛سید وحید حسینی مسابقه «دستپخت» (شبکه یک)

کارگردان مسابقه میدانی؛مجید بهرامی مقدم برای مسابقه «تیپ مخصوص» (شبکه یک)

صحنه و دکور مسابقه؛ مهدی هاشمی «هوش برتر» (شبکه نسیم)

بهترین مجموعه تلویزیونی از نگاه مردم؛ سریال پایتخت الهام غفوری (شبکه یک)

موسیقی تیتراژ؛ احسان خواجه امیری ؛ مجموعه «هشت و نیم دقیقه»

 

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای