تاریخ انتشار:یک شنبه 7 بهمن 1397

معرفی پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حکم معاون سیما دبیران كميسيىون هاي تخصصي پنجمین جشنواره جام جم معرفی شدند.

به گزارش ستادخبری جشنواره جام جم؛ دکتر میرباقری معاون سیما در احکام جداگانه ای آقایان حسین کرمی، محمد رحیم لیوانی، محمد احسانی، سلیم غفوری، مجید زین العابدین، عباس مهدوی مهر، احمد امیرحائری، سید شهرام فرزین فر، محمدرضا جعفری جلوه و محمد مهدی یادگاری را به ترتیب به عنوان دبیران کمیسیون های تخصصی نمایش، پویانمایی، مسابقه و سرگرمی، مستند، ترکیبی، آگهی و تبلیغات تلویزیونی، دوبلاژ و آماده سازی، فضای مجازی، انتخاب مردمی و محصولات تلویزیونی معرفی کرد.
تقویت ابتکار و خلاقیت دست اندرکاران تولید، ارزیابی آثار تولید شده در رسانه ملی و ایجاد بستر برای برای رقابت، از جمله موضوعاتی است که در احکام معاون سیما بر آن تاکید شده است. همچنین ارتقای کیفی تولیدات سیما، فراهم کردن زمینه های مناسب برای شناسایی توانمندی ها و کشف استعدادهای جوانان، از دیگر توصیه های دکتر میرباقری به دبیران بخش های تخصصی است. ایجاد فرصت های مناسب برای تبادل افکار و انتقال تجارب برنامه سازان و دست اندرکاران رسانه، از مهم ترین اهدافی است که در این احکام به  عنوان اهداف اصلی برگزاری جشنواره جام جم اشاره شده است.
گفتنی است آقایان سیدمحمود اسلامی و حمید خواجه نژاد به ترتیب به عنوان مسئول کمیته مالی و پشتیبانی و مسئول کمیته اطلاع رسانی جشنواره معرفی شدند.
پیش تر نیز دکتر مسعود احمدی افزادی با حکم معاون سیما به سمت «دبیر و عضو شورای سیاست گذاری پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم» منصوب شد.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای