تاریخ انتشار:دو شنبه 8 بهمن 1397
برگزیده سومین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم:

جشنواره جام جم باعث رشد کیفیت تولیدات شد

پرویز فلاحی پور گفت: برگزاری جشنواره جام جم باعث شد فیلمسازان کیفیت آثارشان را بالا ببرند و جدی بگیرند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره جام جم؛ پرویز فلاحی پور، برگزیده سومین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم در خصوص رسالت و عملکرد جشنواره جام جم این چنین گفت: این جشنواره هم مانند سایر جشنواره ها حسن هایی دارد و نقدهایی به آن وارد است که داوران بدون ذهنیت قبلی کاری را انتخاب نکنند؛ و حسن آن برای کسانی است که کار سریال سازی می‌کنند یا در گذشته تله فیلم می ساختند، سعی می کردند کیفیت کارشان را بالا ببرند و این رقابتی ایجاد می کرد که آنها کارشان را جدی بگیرند و خوب کار کنند تا در جشنواره ها حضور پیدا کنند و از آنها تقدیر بشود.

وی درباره انگیزشی بودن این جشنواره برای فعالان رسانه ملی توضیح داد: اگر جنبه هنری جشنواره بیشتر شود حتما انگیزه‌ای را در فعالان این عرصه و جوانان علاقمند، برای ارائه کار خوب ایجاد خواهد کرد تا هنرمندان و فعالان با یکدیگر رقابت سالم داشته باشند و این جایزه برایشان اهمیت پیدا کند. زمانی که هنرمندی در این جشنواره برگزیده می شود هم برای خودش و هم آن رسانه افتخار خواهد بود. به اعتقاد من این جشنواره باید بیش از پیش جنبه هنری به خود بگیرد.

بازیگر سریال «گل های گرمسیری» درباره بین المللی شدن این جشنواره افزود: فیلم هایی را که از رتبه اول تا دهم دنیا نگاه می‌کنم و به این موضوع پی می برم که این فیلم هایی که رتبه بندی شده‌اند و اهمیت بیشتری دارند به معنای واقعی سریال‌های خوب و باکیفیتی هستند اگر چه در ژانرهای مختلف تخیلی، پلیسی، اکشن، درام و تاریخی هستند اما خود آن کار به لحاظ کارگردانی، ساخت، سوژه، بازی و فضای فیلمبرداری درجه یک است. بنابراین اگر اهمیت جشنواره حفظ شود قطعا در خارج از ایران هم مهم خواهد شد.

او در پایان اضافه کرد: زحمات مسئولان و کارکنان این جشنواره را نباید نادیده بگیریم؛ من از همه این افراد تشکر می کنم و به آنها خسته نباشید می‌گویم.

انتهای پیام/ن

 

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای