تاریخ انتشار:سه شنبه 16 بهمن 1397

مردم چطور به برنامه های تلویزیون رای بدهند؟

دبیر پنجمین جشنواره جام جم اعلام کرد داوری مردمی در زمینه‌های نمایشی، برنامه برتر، ترکیبی، مجری و بازیگران مرد و زن انتخاب می‌شوند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره جام جم، احمدی افزادی دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی «جام جم» صبح امروز (سه شنبه 15بهمن) با حضور در برنامه «حالا خورشید» درباره این جشنواره نکاتی را بیان کرد.
دکتر مسعود احمدی افزادی، دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم با اشاره به اینکه مردم، حرفه ای ترین داوران برنامه های مختلف تلویزیونی هستند، بیان کرد: مردم از طریق کد دستوری #222*3* وارد یک اپلیکیشن می شوند و از طریق کد دستوری #900*3* در بخش آرای مردمی جشنواره می توانند مشارکت کنند و برنامه منتخب خود را انتخاب کنند.
احمدی افزادی بیان کرد: انتخاب مردمی در برنامه «خیابان جام جم» که ساعت 19 از شبکه پنج سیما ساعت 20 از شبکه آموزش ساعت 24 از شبکه یک سیما و روز بعد ساعت 17 از شبکه دو سیما پخش می شود و مردم از طریق کدهای دستوری که در این برنامه اعلام می شود می توانند برنامه های منتخب خود را انتخاب کنند.
دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم افزود: تلویزیون در ساختارهای مختلف تولیدات متنوعی دارد و جشنواره هایی از این دست مانند ویترینی، بهترین های سیما در طول یک سال را به مخاطبان معرفی می کنند.
وی در ادامه گفت: جشنواره امسال با تنوع کمیسیون ها به بخش های نمایشی، مسابقات، مستند، پویانمایی، آگهی ها و تبلیغات تلویزیونی، دوبلاژ و آماده سازی، فضای مجازی و بازار تلویزیونی را شامل می شود و مجموع اینها در کنار کمیسیون انتخاب مردمی، امسال، این نوید را می دهد تا تلویزیون نمره بهتری از مردم بگیرد.


انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای