تاریخ انتشار:چهار شنبه 18 بهمن 1396
داور بخش مسابقه چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم:

جشنواره جام جم ذره بینی برای کارهای هنری است

نورالدین سبحانی داور چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم معتقد است که این جشنواره باید سالانه برگزار شود تا افرادی که در این حوزه فعالیت دارند بدانند که کارشان دیده می شود.

به گزارش ستاد خبری چهارمین جشنواره تلویزیونی جام‌جم؛ نورالدین سبحانی مدرس دانشگاه و کارگردان تلویزیونی با اشاره به تعداد زیاد آثار گفت: در یک هفته تمامی آثار مورد بررسی قرار گرفت اما سطح آنها نسبت به گذشته کمی پایین آمده بود. البته باید یادآور شوم که چند اثر هم بودند که کیفیت خوبی از نظر کارگردانی داشتند.

داور جشنواره تلویزیونی جام جم یاداور شد: آثار به دو بخش میدانی و استودیویی تقسیم شد و از این میان آثار بخش میدانی بهتر بود.

وی همچنین یاداور شد: من تهیه کننده و کارگردان مسابقات تلویزیونی و بیشتر استودیویی بودم. که برای ساخت برنامه ها لوکیشن ها متعدد و خارج از استودیو بود به همین دلیل حوصله خوبی برای برنامه سازی داشتیم اما به نظر امروز حوصله ها کم شده است.

سبحانی درباره عملکرد دیگر داوران نیز گفت: نگاه داوران بسیار کارشناسانه بود و در هر زمینه ای یکی از دوستان تخصص داشت که موجب می شد تا آثار بهتر داوری شود.

وی همچنین درباره برگزاری جشنواره تلویزیونی جام جم گفت: برگزاری جشنواره جام جم بسیار خوب است زیرا ذره بینی برای کارهای هنری و تلویزیونی است که باعث می شود هنرمندان در کارهای بعدی شان دقت بیشتری کنند.

داور بخش مسابقه جشنواره جام جم گفت: خوب است این نوع جشنواره ها سالانه برگزار شود تا دوستان برنامه ساز بدانند باز هم قرار است دیده شوند. انشالله بتوانیم برنامه های بهتری داشته باشیم.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای