تاریخ انتشار:چهار شنبه 9 اسفند 1396

رونمایی از پوستر و تندیس جشنواره جام جم روی آنتن زنده

ویژه برنامه چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم با رونمایی از پوستر و تندیس جشنواره و با اجرای رضا رشیدپور جمعه 11 اسفندماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می شود.

به گزارش ستادخبری چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم، برای اولین بار از تندیس و پوستر جشنواره تلویزیونی جام جم بر روی آنتن زنده شبکه سه رونمایی می شود.

در این برنامه که با اجرای رضا رشیدپور از شبکه سه سیما پخش می شود این مجری محبوب تلویزیون در برنامه یک ساعته خود با دعوت از محمد احسانی دبیر جشنواره و گفت و گو با وی اهداف، برنامه ها و ضرورت های برگزاری جشنواره تولیدات تلویزیون را واکاوی کرده و به پرسش های بینندگان و علاقمندان پاسخ می دهد.

همچنین دبیران بخش های چهارگانه جشنواره در ویژه برنامه جمعه شب با حضور در استودیوی برنامه از نحوه انتخاب آثار، داوری و توزیع جوایز سخن گفته و به سوالات بینندگان و خبرنگاران پاسخ می دهند.

گفتنی است چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم در چهار بخش سریال، مسابقه، مستند و پویانمایی انتخاب بهترین آثار پخش شده از سال 93 تا نیمه اول امسال را در دستور کار خود دارد. اختتامیه این جشنواره همزمان با میلاد مسعود بانوی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها 17 اسفندماه در مرکز همایش های بین المللی سیما برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/س

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای