تاریخ انتشار:یک شنبه 2 اردیبهشت 1397
معاون سیما در اختتامیه جشنواره سین سیما

رسانه ملی نوروزی پر رونق داشت

در مراسم اختتامیه جشنواره سین سیما دکتر میرباقری معاون سیما رادیو و تلویزیون نوروز ۹۷ را از پر رونق ترین های این رسانه در سال های گذشته دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ وی با اشاره به تنوع، تکثر، رونق  و تعدد برنامه های پربیننده تاکید کرد: براساس نظرسنجی های رسانه امسال پررونق ترین نوروز خود را پشت سرگذاشته است. با توجه به اخرین امار این نظرسنجی ها امسال تلویزیون 86.7  درصد مخاطب داشته است.

 دکتر میرباقری دو برنامه «دورهمی» و «پایتخت» را به عنوان پربیننده ترین برنامه های نوروزی معرفی کرد و افزود: براساس این نظرسنجی ها مخاطبان از برنامه های «دورهمی» و «پایتخت» به ترتیب ۹۵ درصد و ۹۲ درصد اعلام رضایت کردند.

معاون سیما در خاتمه با اشاره به بحران های طبیعی و سوانح هوایی و دریایی در سال ۹۶ اضافه کرد: رسانه ملی تلاش کرد تا مردم کشورمان سال ۹۷ را با خاطره ای خوش اغاز کرده اند.

وی با قدردانی از شرکت کنندگان در نظرسنجی سین سیما تاکید کرد: باید از مدیران شبکه ها که به عنوان مکمل فکری هنرمندان همکاری می کنند دست مریزاد گفت.

 

از دیگر اتفاقات این مراسم:

*** «پایتخت ۵» به عنوان  بهترین مجموعه تلویزیونی نوروزی از نگاه مردم انتخاب شد.

 

*** به اعتبار رای مردم از میان سه مستند «مشاهیر»، «خرس قهوه ای» و «ایرانگرد»، مستند «ایرانگرد» با بیش از ۴۰۰ هزار رای جایزه ویژه مردمی را از ان خود کرد.

 

*** از میان مجریان تلویزیون مهران مدیری مجری برنامه «دورهمی» به عنوان بهترین مجری مرد تلویزیون با ارای مردم انتخاب شد.

 

*** سروش جمشیدی با ارای مردم به عنوان بهترین بازیگر مرد معرفی شد.

 

*** ریما رامین فر بازیگر «پایتخت ۵» برگزیده بهترین بازیگر زن از نگاه مردم شد.

 

*** جایزه بهترین برنامه ترکیبی نوروز ۹۷ با رای بینندگان تلویزیونی به برنامه «دورهمی» اهدا شد.

 

*** «بهار نارنج» به عنوان بهترین برنامه ویژه تحویل سال نو در جشنواره سین سیما انتخاب شد. پیمان قانع به عنوان بهترین دکوراتور این برنامه جایزه خود را دریافت کرد.

 

*** مسابقه «کودک شو» به انتخاب بینندگان برگزیده مسابقات تلویزیونی نوروز ۹۷ شد. از مسابقه های «دستپخت»، «هوش برتر»، «مردان اهنین»  نیز در این جشنواره تقدیر شد.

 

*** «شب فیروزه ای» به انتخاب مردم عنوان بهترین برنامه گفت و گو محور را به خود اختصاص داد. همچنین برنامه های  «نوروز فوتبالی»، «دوستت دارم پدر، دوستت دارم مادر» و «ویتامین خ» نیز شایان تقدیر دانسته شد.

 

*** الهه پرسون در برنامه سین سیما به عنوان بهترین مجری زن در طول نوروز ۹۷ معرفی شد.

 

*** دو برنامه «کلاه قرمزی» و «وقتشه» نیز براساس نظرسنجی ها به عنوان برنامه های پربیننده این دوره انتخاب شدند.

 

*** شبکه های سه، نسیم، یک و ورزش از دیدگاه بینندگان بهترین شبکه ها شناخته شدند و بیشترین ارای مردم را دریافت کردند.

انتهای پیام/ن

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
ادوار جشنواره های سیما
برگزیده های چند رسانه ای